Mozaik Ahşap Hakkında

Mozaik Ahşap Hakkında

Mozaik Ahşap Nedir ?

Ahşabın günümüze modernize edilerek, zenginleştirilmiş çeşitliliği ile hem daha şık hem de doğal dokusu ve kokusunu kaybetmeden kullanıldığı alanlarla bütünleşen Mozaik Ahşap; iç ve dış dekor kaplama olarak kullanıldığı gibi, istenilen şekli ile de uyarlanabiliyor.

Mozaik Ahşap, kullanıldığı her mekanda  zengin, kaliteli bir etki yarattığı gibi iç ve dış dekoratif olarak kullanılabilir özelliği ile de  günümüzde oldukça tercih edilen bir ürün haline gelmiştir.Kullanıldığı ortamda birbirinden farklı renk, model ve desenler ile mükemmel ortamlar yaratan mozaik ahşap ,bulunduğu yerin iç ve dış mekan farketmeksizin her türlü hava şartlarına dayanıklılığı ve renk değiştirmeyen özelliği ile bilinmektedir.

Otellerde, mağaza ve restaurantlarda,kafe-barlarda,tekne ve yatlarda,özel mülklerde,çalışma odalarınızda ,ofis dekorunda,okullarda, iç ve dış kaplama olarak kullanılan ürünümüz,ayrıca mobilya süslemelerinde,mutfak ve ev dekorunda,bahçe dizaynında,sandık,gardrop ve daha birçok alanda kullanılabilir.

Sudan, soğuktan ve sıcaktan etkilenmeyen Mozaik Ahşap Kaplama otellerde şık ve naturel görüntüsü için tercih edildiği gibi otellerin  sauna-hamam girişlerinde dekoratif panel olarakta  kulanılır bir ürün olarak tercih edilmeye başlanmıştır.

Muhtelif boy ve ebatlarda üretilebilen Mozaik Ahsap, zengin renk çeşitleri ve modelleri ile Sapelli, Merbau, İroko, Teak, Wenge, Oak, Thermowood ağaçlarından özenle tamamen el işçiliği ile ürünler tek tek işlenerek üretim yapılmaktadır.

Mozaik Ahşap ürünümüz,işinde uzman üretim ve tasarım kadromuz, profesyonel montaj ekiplerimiz ile firmamız garantisi altında müşterilerimize ulaşmaktadır. 

Mozaik Ahşap

Mozaik ahşap ürünlerimiz ile ilgili 7/24 saat bize mesaj atabilirsiniz. Her türlü sorunuza cevap vermek için çekinmeyiniz.

Mesajınız başarıyla ulaşmıştır, teşekkürler :)

Enter a Name

Enter a valid Email

Message cannot be empty